Grupowo znaczy... taniej! Ubezpieczenie turystyczne dla cukrzyków!

m.d.jedrzejczak@gmail.com | środa, 25 stycznia 2017

Grupowo znaczy... taniej! Ubezpieczenie turystyczne dla cukrzyków!

Grupowo znaczy... taniej!

Czy będąc cukrzykiem, można uniknąć publicznego ostracyzmu? Czy można uniknąć wyższych kosztów ubezpieczenia? I czy można liczyć na tańsze koszty życia? Odpowiedź na te pytania brzmi - TAK!

Można taniej...

Wybierasz się za granicę? Planujesz wakacje, ale nie chcesz liczyć się z wysokimi (i często niepotrzebnymi) kosztami ubezpieczenia? Nic prostszego! Zarejestruj się w naszym serwisie i... zaczekaj na korzystniejszą ofertę.

Jak to działa?

Kupując ubezpieczenia turystyczne za pośrednictwem naszego portalu, masz 100 - procentową gwarancję zniżek. Wystarczy, że zalogujesz się w naszym serwisie i wybierzesz interesującą Cię ofertę ubezpieczenia dla diabetyków. Co ważne - nic więcej nie musisz już robić! 

Od teraz to my zaczynamy pracować dla Ciebie. Łączymy naszych użytkowników w grupy a następnie przygotowujemy dla nich korzystne oferty ubezpieczeń grupowych. Gdy znajdziemy jakąś ofertę, maksymalnie obniżymy jej koszt. Następnie zaproponujemy ją Tobie.

W grupie jest taniej!

Turystyczne ubezpieczenia dla cukrzyków są o wiele tańsze, gdy sprzedaje się je dla Klientów grupowych. Cena ubezpieczenia dla Klienta indywidualnego, który planuje wyjazd do Egiptu, zaczyna się już od 80 złotych. Z kolei w przypadku ubezpieczeń grupowych, kwota ta może być nawet o 20 - 30 złotych niższa.

Jeszcze większe różnice widać w przypadku nas, czyli osób chorych na cukrzycę. Standardowe ubezpieczenie turystyczne z uwzględnieniem choroby może uszczuplić nasz portfel nawet o 250 - 500 złotych. W przypadku ubezpieczeń grupowych, koszt ubezpieczenia dla jednej osoby może wynieść nawet 150 złotych. 

To od Ciebie zależy wysokość zniżek!

Im więcej osób zgłosi się do danej grupy, tym większe oszczędności możemy dla Ciebie wynegocjować. Zarejestruj się już dziś i realnie zmniejsz koszty ubezpieczenia turystycznego. 

Jeśli cierpisz na jakąkolwiek odmianę cukrzycy a ubezpieczenia, które płacisz są zdecydowanie zbyt wysokie, my sprawimy, że będą one o wiele tańsze i korzystniejsze dla Twojego portfela. 

Dołącz do naszej grupy!

 

m.d.jedrzejczak@gmail.com